Monday, December 18, 2006

albüm çalişmalarına başladım


uzun yıllardır karikatür çizmeme rağmen bugüne kadar bana ait bir karikatür albümüm olmamıştı. Onun için bu eksikliğimi gidermek istiyorum. Aşağı yukarı 120 sayfalık renkli ve kaliteli bir albüm hedefliyorum.Albümde bu güne kadar aldğım ödüllü karikatürlerin yanısıra yeni çizdiğim çalışmalarda yer alacak. Bakalım bir yayinevi bulmaya çalışıyorum. Şu ana kadar pek olumlu sonuçlar elde edemedim. İdealist yayınevleri nerdesiniz?????????????????????????

3 comments:

penelope said...

Please link to a static page next week by clicking on the date of your entry. This way the archives can find your entry in the future. :)

A static page is linked to your blog's time and date. Go to your blog, click on the time and date of your post. You'll notice that the window changes to only show that one particular post. That is the url you should use to link to Illustration Friday. That way, in the future, when people go looking for your post, they will find it easily.

Visit the "About" section on Illustration Friday to find out more...

Thank you!

penelope
http://www.illustrationfriday.com

omercam said...

Hi,
Thank you.

ERKAN TÜRK said...

Sevgili Ömer büyük bir sabırsızlıkla albümünü beklemekteyiz. Senin başarılarını sürekli takip ediyoruz. Biz şanslıyız karikatürlerinin birçoğunu senin elinden görebilmekteyiz. Umarız en kısa zamanda gerçekleştirirsin. Albümünün ilk alıcılarındanız bilgine... Sevgilerimizle...